Články

Články

Články pro poučení

Řada článků s informacemi o moskevácích, výživě a chovu

Články pro zábavu

Radostné historky ze života s našimi miláčky

Domácí

Tessi a Adélka v hlavní roli

www.youtube.com/watch

 

 

Pesnya Pechenega Tessi 6.měsíců

www.youtube.com/watch

Pracovní

 

Toška květen 2011

www.youtube.com/watch

 

 

 

Berta Z rodu Romanovců květen 2011

www.youtube.com/watch

KOSD

 

 KOSD je Kynologická Organizace Security Dogs sdružující ruská a asijská plemena Moskevský strážní pes, Kavkazský ovčák, Středoasijský pastevecký pes, Alabaj a Jihoruský ovčák založená v r.2004. Cílem činnosti je sdružování jednotlivých chovatelů.

Organizuje jednu výstavu ročně, vede jednotnou plemennou knihu, registruje chovatelské stanice a vydává průkazy původu psů.

Kloubní výživa psů obřích plemen

Asi se všichni shodneme na tom, že klouby a vazy psů kteří v dospělosti váží 50-80 kg je ne-li nutné, tak alespoň žádoucí chránit od malička. To znamená že by už v rodné chovatelské stanici měla štěňata zhruba od věku 4.týdnů dostávat do stravy i přídavek nějakého z preparátů kterých je na trhu v dnešní době spousta.

Vitamíny

Vzhledem k velikosti plemene je nezbytně nutné podávat doplňky ke stravě, abychom zajistili zdravý růst rychle se vyvíjejících štěňat!

 

 Z vitamínových přípravků jsme si velmi oblíbili Roboran pro psy. Pro dospělého psa podáváme jednu odměrku denně (pro štěně samozřejme adekvátní část této dávky)

Čím krmit

Jídelníček, kterým udržujeme naše psy fit

 

 My krmíme převážně přirozenou stravou tzn.BARFujeme. Líbí se mi připravovat psům stravu pestrou na kterou se těší a obmněňovat jim jídelníček, já bych neměla moc velikou radost, kdybych měla jíst každý den to samé. 

Syndikovat obsah
TOPlist